Jesteś teraz: podarki.com.pl > Bielizna > Jaka bielizna dla nastolatki?
Post Icon

BLACK & WHITE

Klasyczna czerń i tak samo klasyczna biel czy można wyobrazić sobie lepsze połączenie? BLACK & WHITE Nieśmiertelne kolory opanowują kolekcje i sklepowe półki w jak najlepszym wydaniu.
Do czarnego pasuje praktycznie wszystko, biały jest tym co warto mieć w szafie gdyż zazwyczaj przydaje się w najmniej spodziewanym momencie.

BLACK & WHITE Zaprezentowane na pokazach mody kolekcje prezentowały sukienki, płaszcze i eleganckie spodnie właśnie w tych dwóch odcieniach, jednak będąc szczerą ciekawiej od nich prezentuje się nowa, czarno-biała kolekcja firmy SINSAY. Oba kolory występują na ubraniach równocześnie komponując się ze sobą albo w wymyślne stroje, albo w napisy typu „good & bad”, „black & white” oraz inne pasujące idealnie do kolorystyki. Koszule są czarne z białymi wzorkami np. zwierzątek lub białe z czarnymi. BLACK & WHITE Do tego należy dodać swetry w czarno-białe pasy lub białe gwiazdki i uzyskamy bardzo interesujący efekt. Dla każdego kto poszukiwał ubrań w takim stylu oraz kolorystyce wizyta w sklepie nie skończy się zapewnie na jednej bluzce. Źródło: http://kobiecaszafa24.pl/

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz do artykułu.