Jesteś teraz: podarki.com.pl > Moda > Jaki sweter jest modny?
Post Icon

CZAPKI – DIABEŁKI

Dwa lata temu na ulicy widać było wybijające się z oddali futrzane czapki, z których zwisały elementy do złudzenia przypominające zwierzęce uszy. CZAPKI – DIABEŁKI Czasami wyglądało to bardzo dobrze, czasami trochę przerażająco, ale ilość futra na czapce dawała nadzieję, że jest to ciepły element garderoby. Czapki zwierzaki przeminęły i tym razem coś mniej ekstrawaganckiego, ale bardziej intrygującego pojawiło się na ulicach.

Czapki z uszkami lub raczej czapki z rogami. CZAPKI – DIABEŁKI Niepozorna czapka, która posiada nadmiar materiału u góry, przez co po założeniu jej ma się na głowie dwa niewielkie rogi. Każdemu kojarzą się one z czymś innym. Po pierwszym spojrzeniu wydają się niczym uszy kota,
po kolejnym jak diabelskie różki. Z pewnością każdy kto je zobaczy lub założy na głowę czapkę będzie miał jeszcze inny pomysł. W tym kryje się ich urok oraz dyskretny, bo nie tak rzucający się w oczy jak góra futra na głowie, urok. CZAPKI – DIABEŁKI Można je dostać w kilku kolorach, jednak najlepiej prezentują się czarne, wówczas najlepiej widać uszka, które w innych kolorach gubią się wyglądając jak zbędny kawałek materiału.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz do artykułu.