Jesteś teraz: podarki.com.pl > Bielizna > Jak dobrać odpowiedni stanik
Post Icon

DOMOWE SPSOSBY NA CELLULIT

O cellulicie słyszymy każdego dnia. DOMOWE SPSOSBY NA CELLULIT Prasa kobieca i reklamy krzyczą nagłówkami „zwalczaj cellulit” i praktycznie każda kobieta zastanawia się jak to zrobić. Niezależnie od tego czy posiada cellulit oraz jaki wiedza na temat tego jak skutecznie się go pozbyć okazuje się bardzo cenna. Tym bardziej, że nie trzeba zostawiać majątku w drogerii aby mieć gładką skórę bez defektów. To co mamy w domu, to czego używamy na co dzień nadaje się również do celów pielęgnacyjnych.

Czytając skład peelingów oraz balsamów mających uporać się ze skórką pomarańczową łatwo zauważyć, że jednym z głównych składników bywa kofeina. Kawę większość z nas pije
i posiada w domu, dlaczego więc nie wykorzystać jej również do pielęgnacji. Fusy z wypitej kawy lub z ekspresu można zbierać do osobnego słoiczka, a następnie przygotować z nich peeling. DOMOWE SPSOSBY NA CELLULIT Wystarczy dodać odrobinę oliwy, sól, a następnie masować objęte cellulitem miejsce. Po kilku zabiegach skóra zacznie być gładsza, jędrniejsza, a uporczywa skórka pomarańczowa zacznie znikać. Dodatkowo polifenole znajdujące się w kawie spowolnią proces starzenia się skóry i rozgrzeją ją. Podobne działania ma także guarana, jednak w jej przypadku należy masować skórę rozgrzanymi wcześniej ziarnami. Do innych zabiegów możliwych do wykonania w domu należą kąpiele z olejkami, niepozorne a jednak wpływające na jakość skóry oraz masaż limfatyczny. Chociaż brzmi poważnie jest to masowanie skóry szorstką rękawicą pod prysznicem. DOMOWE SPSOSBY NA CELLULIT Nie pozwala to na zaleganie limfy w organizmie, dzięki czemu skóra wygląda cały czas na elastyczną i  zdrową bez żadnych nieestetycznych efektów.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz do artykułu.