Jesteś teraz: podarki.com.pl > Styl > GOTHIC LOLITA WYCHODZI NA ULICĘ
Post Icon

DZIKIE KOSZULKI

Powrót do natury to częsty trend w świecie mody. DZIKIE KOSZULKI Raz po raz pojawiają się kolekcje nawiązujące do przyrody, zwierząt, zainspirowane albo wyglądem konkretnego gatunku, albo przeżyciami z wycieczek projektantów mody. Obecnie już nie tylko desenie przypominające cętki geparda lub paski zebry są w modzie, o nie. W wielu sklepach patrzą na nas z bluzek, bluz, swetrów, a nawet spódnic zwierzęce oczy. To właśnie przedstawienia zwierząt stały się ostatnio modnym dodatkiem łączonym z każdym kolorem, a nawet z każdym wzorem.
Od głowy zebry, przez ciało geparda wijące się na koszulce od przodu aż po tył,
po przedstawienia niedźwiedzia grizli na piersi. DZIKIE KOSZULKI Nie każdemu odpowiadają podobne wzory, jednak zwierzęcy motyw znalazł wielu zwolenników, zwłaszcza że nadaje się idealnie jako dodatek do każdego stroju. Jeśli wybieramy stonowaną, jednokolorową resztę pysk tygrysa
na koszulce nada całemu strojowi wyjątkowej drapieżności, jeśli wybieramy się na spacer
w zwiewnej spódnicy bluzka z kolorowym ptakiem podkreśli lekkość wyjścia oraz nas samych. Zwierzęce bluzki nie są może małą czarną, którą wypada mieć w szafie, jako awaryjny strój na każdą okazję, jednak są tym co warto posiadać zwłaszcza, że doskonale nadaje się do ubarwienia strojów. DZIKIE KOSZULKI Mnogość zwierząt do wyboru sprawia, że można skompletować serię swoich ulubionych powiększając przyjemność noszenia.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz do artykułu.