Jesteś teraz: podarki.com.pl > Porady > Stół z drewna do domu
Post Icon

JAK ZWALCZYĆ PRZEBARWIENIA

Z przebarwieniami, czyli zaburzeniami w wytwarzaniu melatoniny, boryka się niejedna osoba. Jeśli są to tylko drobne plamki na skórze wtedy zazwyczaj nie powodują dyskomfortu, jednak gdy jest ich wiele lub są dużych rozmiarów wówczas zaczyna się problem. JAK ZWALCZYĆ PRZEBARWIENIA Wraz z pojawianiem się kolejnych nadwątlona jest pewność siebie i coraz mniej ma się ochotę wychodzić z domu, rozebrać na plaży ze strachu przed komentarzami ze strony innych.
Na szczęście nowoczesna kosmetologia staje na wysokości zadania i proponuje wiele zabiegów, które albo pomogą pozbyć się przebarwień, albo zmniejszyć ich widoczność.
Są również domowe sposoby jak okłady z ogórka lub soku z cytryny, jednak stosowanie ich jest najczęściej stratą czasu. Domowe środki mogą nieco rozjaśnić skórę, lecz nie gwarantują skuteczności ani zniknięcia problemu. JAK ZWALCZYĆ PRZEBARWIENIA Lepiej od razu udać się do gabinetu kosmetycznego
i zapytać o zabiegi, które zadziałają skutecznie, chociaż zazwyczaj będą wymagały kilku powtórzeń. Najskuteczniejsze aby pozbyć się niechcianych plamek są peelingi chemiczne
z użyciem kwasów: trójchlorooctowego ,glikolowego lub kojowy, albo zabieg laserem
na naprawdę poważne i rozległe przebarwienia. JAK ZWALCZYĆ PRZEBARWIENIA Są to zabiegi kosztowne, jednak jeśli przebarwienia utrudniają swobodne funkcjonowanie oraz pozytywne myślenie o sobie warto w nie zainwestować żeby odzyskać zadowolenie z własnego wyglądu.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz do artykułu.