Jesteś teraz: podarki.com.pl > Styl > HANDMADE
Post Icon

JEDZENIE NA PIĘKNĄ CERĘ

Nasz organizm musi działać sprawnie jako całość. JEDZENIE NA PIĘKNĄ CERĘ Cokolwiek dzieje się w jednym narządzie może odbić się również na stanie włosów lub skóry, która traci jędrność, zdrowy wygląd,
a zamiast tego staje się nieprzyjemna i szara. Dzieje się to szczególnie widocznie gdy
w organizmie zaczyna brakować przeciwutleniaczy. To właśnie one pozwalają skutecznie niszczyć wolne rodniki, które mogą być przyczyną mutacji w komórkach i zarówno problemów ze skórą, jak i poważniejszych chorób. Złe nawyki żywieniowe i odżywki sprzyjają zabijaniu przeciwutleniaczy oraz problemów z cerą, JEDZENIE NA PIĘKNĄ CERĘdlatego należy dostarczać je wraz z pożywieniem. Szczególnie wiele przeciwutleniaczy znajduje się w owocach np. żurawinie, śliwkach, agreście, warzywach m. in. w fasoli i karczochach, oraz – co może zaskoczyć niektórych – w przyprawach. W cynamonie, imbirze, tymianku lub oregano znajduje się ich bardzo dużo, a łyżeczkę przypraw do kolacji lub obiadu łatwo dodać. Poza tym należy pić dużo wody, ale jeśli myślimy poważnie o utrzymaniu skóry w dobrym stanie jest to podstawowa zasada.

JEDZENIE NA PIĘKNĄ CERĘ Pamiętanie o drobiazgach w diecie może sprawić, że każda kobieta będzie bardziej zadowolona ze swojego wyglądu, a co więcej dostrzeże zalety wybierania produktów spożywczych tak żeby były dobre dla zdrowia i urody.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz do artykułu.