Jesteś teraz: podarki.com.pl > Kosmetyki > PEELING ENZYMATYCZNY
Post Icon

OWOCE A SKÓRA

Obecnie owoce zarówno rodzime, jak i z różnych stron świata dostępne są przez cały rok, więc warto z tego korzystać. OWOCE A SKÓRA Owoce są co prawda drażliwym produktem w diecie, ponieważ w przeciwieństwie do bezpiecznych warzyw zawierają pewną ilość kalorii oraz cukry, które nie zawsze dobrze odbijają się na naszym wyglądzie. Jednak jeden owoc dziennie
to bezpieczna ilość, którą można zjeść. Wśród ich dużego wyboru kilka jest szczególnie dobrych dla skóry. OWOCE A SKÓRA Przede wszystkim są to: ananas, banan, cytryna, granat oraz grejpfrut.

Ananas działa oczyszczająco. Sok z niego usuwa toksyny, a maseczka ze zmiksowanego ananasa działa wygładzająco. Banan jest zarówno sycący, jak i pomaga regulować ilość płynów w organizmie. Cytryna to prawdziwy zastrzyk witaminy C o czym wiedzą wszyscy, jednak poza tym oczyszcza organizm i działa bakteriobójczo. Granat jest od wieków uważany za źródło młodości i długowieczności, ponieważ zawiera mnóstwo przeciwutleniaczy, OWOCE A SKÓRA które opóźniają powstawanie zmarszczek, natomiast jedzenie codziennie jednego grejpfruta sprawia, że cera jest świeża i gładka bez konieczności sztucznego upiększania.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz do artykułu.