Jesteś teraz: podarki.com.pl > Uroda > PIĘKNE PAZNOKCIE
Post Icon

POWIĘKSZENIE UST

Niewiele jest kobiet, którym nie marzą się większe usta. POWIĘKSZENIE UST Niekoniecznie wielkie, ale większe od tych posiadanych. Patrzymy na  siebie w lustrzanym odbiciu i myślimy – to nie to – zastanawiając się jakim sposobem, bez interwencji chirurga powiększyć wargi. Wbrew pozorom jest kilka tricków, które pozwolą każdej pani na spełnienie tego marzenia.

Mogą to byś sposoby domowe w postaci maseczek z produktów spożywczych takich jak jogurt, owsianka, jogurt z dodatkiem cynamonu lub imbiru, które rozgrzewając skórę sprawiają, że usta wydają się większe. Cynamon, przyprawy, olejki o intensywnym działaniu są także składnikiem licznych kosmetyków mających dać wrażenie większych ust. Dlatego jeśli kogoś nie zadowalają efekty domowych maseczek, POWIĘKSZENIE UST ze względu na ich krótkotrwały efekt, ma do wyboru szeroką gamę innych rzeczy. Mogą to być zarówno szminki pieprzowe, które podrażnią lekko usta optycznie je powiększając oraz korektory z dodatkiem lukrecji i kwasu hialuronowego. Działają na podobnej zasadzie, jednak kwas hialuronowy dodatkowo ściąga
i wygładza skórę, dzięki czemu zachowuje gładki wygląd okolic ust.

Pełniejsze i jędrne wargi nie wymagają od razu interwenci chirurga. POWIĘKSZENIE UST Jest wiele sposobów aby ominąć skalpel i strzykawkę, a patrzeć z przyjemnością na swoje własne odbicie.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz do artykułu.