Jesteś teraz: podarki.com.pl > Porady > JAK ZROBIĆ SMOKY EYES?
Post Icon

SAUNA

Sauna nie jest jeszcze bardzo popularnym sposobem na zdrowie i urodę, chociaż powoli zaczyna zyskiwać uznanie. SAUNA Ciepło sauny ma działanie zarówno zdrowotne, jak i pozytywne dla urody. Zdrowotne, bo poprawia krążenie. Dla urody ponieważ wraz z intensywnym poceniem się w trakcie odpoczywania w saunie usuwany jest nadmiar toksyn z organizmu. Gruczoły potowe są odblokowane pozwalając organizmowi na swobodne oczyszczenie się ze zbędnych substancji m.in. z soli, której często jest za wiele w naszej diecie.

SAUNA Pod wpływem ciepła poprawia się również ukrwienie całej skóry, dzięki czemu po chwilach spędzonych w saunie skóra jest gładsza i odświeżona oraz dobrze dotleniona. Właśnie
ze względu na to oczyszczenie i rozgrzanie skóry trzeba pamiętać aby po sesji w saunie zastosować balsamy i kremy. Tak przygotowana skóra lepiej wchłania wszystkie dobroczynne składniki kosmetyków, pod warunkiem że nie są to kosmetyki naturalne, które nie uszkodzą czystej skóry nadmiarem chemii.

SAUNA Sauna jest doskonałym rozwiązaniem o każdej porze roku, jednak podwójną przyjemność sprawi w trakcie chłodnych miesięcy, w czasie których jesteśmy zziębnięci i mamy mniej energii do działania.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz do artykułu.