Jesteś teraz: podarki.com.pl > Porady > JAK STOSOWAĆ PARÓWKĘ?
Post Icon

SZTUCZNE RZĘSY CZY TUSZ?

Głębokie spojrzenie i piękne rzęsy według reklam, które widujemy w telewizji łączy się
to ze sobą w ścisły związek. SZTUCZNE RZĘSY CZY TUSZ? Nie ma wątpliwości, że dobry makijaż to również piękne rzęsy. Niekoniecznie bardzo długie, ale gęste i ciemne idealnie komponują się z podkreślonym okiem. Nie każdego jednak natura obdarowała naturalnie bogatymi rzęsami i w takich sytuacjach potrzebna jest pomoc. Pytanie jest jedynie czy tusz czy sztuczne rzęsy.

SZTUCZNE RZĘSY CZY TUSZ? Tusz jest wygodniejszy do stosowania, mimo że czasami ciężko jest znaleźć odpowiedni. Nawet jak pasuje nam kolor, okazuje się że nie wydłuża on rzęs według oczekiwań lub skleja je tworząc bardzo nieestetyczny efekt. Maybeline i MacFactor mogą pochwalić się tuszami, które najbardziej przypadają do gustu większości kobiet, poza tym wybór jaki oferują sprawia, że każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Alternatywą dla tuszów są sztuczne rzęsy. Zabieg przedłużania rzęs można wykonać
w gabinecie kosmetycznym albo jeśli nie chcemy narażać się na koszty można zakupić zestaw sztucznych włosków i doczepiać je samodzielnie. Jest ich wiele rodzajów i mogą być droższe i tym samym trwalsze lub tańsze, nawet z tzw. chińskich sklepów. SZTUCZNE RZĘSY CZY TUSZ? W tym drugim przypadku musimy się jednak liczyć z możliwością częstego odpadania rzęs albo zakupem odpowiedniego kleju, który potrafi dwukrotnie przekroczyć sumę wydaną na same rzęsy.

Zostaw komentarz

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz do artykułu.